ПОРЯДОК ПРИЙОМУ

Цей Порядок регламентує процедуру прийому дітей на санаторно-курортне лікування в комунальний заклад «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Черкаської обласної ради

1. На санаторно – курортне лікування приймаються діти:

1.1. За ортопедичним, психоневрологічним та соматичним профілем віком 5-10 років (включно), з порушенням опорно-рухового апарату, в тому числі церебральними паралічами у віці з 3 років. 

1.2. Які не мають медичних протипоказань до санаторно-курортного лікування;

1.3. Не частіше 1 разу на рік;

1.4. За наявності правильно оформлених відповідних документів:

-  путівка (форма 077/о);- санаторно – курортна карта з даними клініко – лабораторного обстеження давністю не більше 1 місяця (форма 076/о);
- висновок лікаря - дерматолога про відсутність заразних захворювань шкіри та педикульозу;
- довідка про відсутність контакту з інфекційними хворими давністю не більше 3 днів;
- довідка про проведені щеплення згідно календаря щеплень (ф. 063/о).

2. Рішення про оформлення дитини на санаторно – курортне лікування приймається після розгляду документів  визначених пунктом 1 даного Порядку.

3. У разі встановлення під час прийому факту видачі путівки не за призначенням (повторне направлення, дитина направлена без відповідного медичного обстеження або з медичними протипоказаннями, з неналежним чином оформленою медичною документацією, є молодшою або старшою від зазначеного в цьому Порядку віку,  не отримала профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень) така дитина до санаторію не приймається. Строки використання путівки в такому разі не переносяться, а путівка вилучається, про що складається відповідний акт у трьох примірниках з зазначенням причини відмови, з реєстрацією в Журналі обліку прийому хворих у стаціонар та відмов у госпіталізації (ф. №001/о).

4. Дитина оформляється на санаторно – курортного лікування на термін вказаний в путівці.

5. Дитина оформляється на санаторно – курортного лікування при наявності договору добровільного страхування від нещасних випадків, в разі відсутності даного договору батьки мають можливість застрахувати дитину при поступленні уклавши угоду із страховою компанією. Договір добровільного страхування від нещасних випадків укладається на термін заїзду.

6. Дитина повинна прибути в санаторій в день зазначений в путівці. Дитина, що запізнилася більше, як на 3 дні від зазначеної дати  без поважних причин приймається тільки при наявності вільних місць, втрачені дні не компенсуються.

7. Дитина повинна прибути в санаторій у супроводі батьків,  або інших законних представників.

8. Батьки,  або інші законні представники,  що супроводжують дитину  ознайомлюються з правами  та обов’язками пацієнта, які розміщенні на інформаційному   стенді біля приймального кабінету.

9. Батьки або інші законні представники, що супроводжують дитину  при оформлені пред’являють  паспорт, або інший документ,  що посвідчує їх особу.

10. На  прийомі медична сестра знайомить батьків або інших законних представників, що супроводжують дитину  з режимом дня під підпис.

11. На прийомі дитина  в присутності батьків або інших законних представників оглядається медичною сестрою,  після огляду оформляється  медична  карта стаціонарного хворого (паспортна частина), в подальшому  оглядається лікарем – педіатром, лікарем спеціалістом відповідно до захворювання.

12. На прийомі лікар знайомить батьків, або інших законних представників з попереднім діагнозом, перебігом захворювання, наслідками у разі відмови від лікування, погоджує з батьками лікарські призначення, отримує добровільну згоду батьків або інших законних представників на проведення діагностики та лікування під особистий підпис (інформаційна добровільна згода пацієнта ф. №003-6/о).

13. Якщо дитина за курсом лікування приймає медикаментозні препарати, батьки повинні попередити лікаря на прийомі.

14. Батьки, або інші законні представники несуть персональну відповідальність за подання завідомо неправдивих даних, щодо здоров’я дитини. 

15. Після огляду лікаря, батьки або інші законні представники супроводжують дитину в групу перебування.

16. В групі дитина та батьки знайомляться  з вихователем, вихователь знайомить батьків з Розпорядком дня, Правилами внутрішнього розпорядку у закладі, з організацією освітньо - виховного процесу, проводить з дітьми  інструктаж з безпеки життєдіяльності та знайомить з правилами поведінки: за столом,  під час прийому їжі, в ігровій, класній та спальних кімнатах, роздягальні,  в  туалетній кімнаті, на ігровому майданчику,  тощо.

17. Дитина  в санаторій має прибути чистою та охайною,  при собі необхідно мати одяг, білизну, головний убір, взуття по сезону, змінне взуття, предмети особистої гігієни (зубна щітка, паста, рідке мило, гребінець, носові хустинки, туалетний папір, шампунь).

18. Прийом дітей здійснюється з 9-00 до 16-30 в перші три дні заїзду.

Комунальний заклад "Обласний дитячий санаторій "Пролісок" 
Черкаської обласної ради

Ліцензія: Серія АВ №554917

Контактна інформація:
18034, м.Черкаси, вул.Пахарів Хутір,буд.4
 тел.:    (0472)55-12-81
e-mail:    prolisok2013_@ukr.net

 

 

                                        Розробка сайту: ПП"ІС-ПРО ЧЕРКАСИ"Всі права збережено.

                                                2019 р.