Комунальний заклад «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Черкаської обласної ради є самостійним лікувально-профілактичним (санаторно – курортним) закладом охорони здоров’я, що забезпечує лікування, профілактику та медичну реабілітацію дітям за допомогою природних факторів у поєднанні з дієтотерапією, фізіотерапією, медикаментозним лікуванням та іншими методами санаторного лікування.

Має першу акредитаційну категорію.

Заклад має можливість оздоровлювати та лікувати дітей області за безкоштовними путівками цілорічно, цілодобово.  

У нас курс лікування щорічно отримують до 1000 дітей.

Структура

Будівля санаторію побудована по типовому проекту дитячих садочків, двоповерховий корпус.

Кабінет прийому дітей, ординаторська, музична зала, «Соляна печера» , басейн, лікувальні ванни розміщені на першому поверсі.

Фізіотерапевтичні кабінети (грязелікування, теплолікування, електролікування, світлолікування, кабінет масажу та зал ЛФК), кабінет логопеда та практичного психолога розміщені на другому поверсі.

Місце проживання дітей - групи, які  розміщені на двох поверхах, група №1 на першому поверсі, група №2 та №3 на другому поверсі. В кожній групі роздягальня, гральна кімната, їдальня, спальні кімнати, санітарно – побутові кімнати. Спальні та санітарно – побутові кімнати відокремлені для дівчаток та хлопчиків. Група №2 переважно для дітей раннього та молодшого дошкільного віку.  

Основними напрямками діяльності є

Санаторне лікування: проведення в порядку етапності лікувально – профілактичних заходів, що сприяють відновленню порушених функцій організму дитини і закріпленню досягнутих результатів лікування; профілактика неінфекційних захворювань, попередження загострень або рецидивів основного захворювання; загальне оздоровлення;

Реабілітація: медична реабілітація, фізична реабілітація, психолого-педагогічна реабілітація, ерготерапія.

Основною метою діяльності Санаторію є надання кваліфікованої лікувально – профілактичної  та реабілітаційної допомоги дітям із ортопедичною, психоневрологічною та соматичною патологією включаючи спектр профілактичних, лікувальних, реабілітаційних заходів та послуг медичного характеру.

Поряд з лікувально – профілактичними заходами діти отримують калорійне, збалансоване, якісне та повноцінне п’ятиразове харчування. С – вітамінізація проводиться щоденно полівітамінними препаратами під час прийому їжі. Проводиться контроль за дотриманням нормативів харчування, кожні 10 днів проводиться аналіз харчування, щодня контролюється якість харчування.  Продукти харчування та продовольча сировина приймається тільки із супровідними документами, які свідчать про їх безпечність, якість, категорію і дату виготовлення.  

Заклад забезпечений лікарськими засобами, виробами медичного призначення.    Проводиться контроль за дотриманням санітарних норм та правил, заклад забезпечений дезінфікуючими засобами відповідно до потреби. Всі працівники закладу своєчасно проходять медичний огляд.

Санаторій розташований в лісовій зоні північно-західної частини міста Черкаси. Територія огороджена.

В закладі створені безпечні умови перебування дітей, визначена відповідальність персоналу за життя і здоров’я дітей, здійснюється постійний контроль за їх знаходженням.

Для безпечного перебування дітей  організована охорона  та  встановлена охоронна сигналізація.

Комунальний заклад "Обласний дитячий санаторій "Пролісок" 
Черкаської обласної ради

Ліцензія: Серія АВ №554917

Контактна інформація:
18034, м.Черкаси, вул.Пахарів Хутір,буд.4
 тел.:    (0472)55-12-81
e-mail:    prolisok2013_@ukr.net

 

 

                                        Розробка сайту: ПП"ІС-ПРО ЧЕРКАСИ"Всі права збережено.

                                                2019 р.