За визначенням ВООЗ, «психічне здоров’я – це стан благополуччя, який дозволяє людині реалізовувати свій потенціал, долати життєві труднощі і стреси, плідно працювати, брати участь у громадському житті. Психічне здоров’я – це певний резерв сил людини, завдяки якому вона може подолати стреси або утруднення, які виникають у виняткових обставинах».

Обласний дитячий санаторій Пролісок Черкаської обласної ради проводить прийом дітей на санаторне лікування та медичну реабілітацію на літній оздоровчий період з 1 червня 2021 року. З графіком заїздів можна ознайомитись за посиланням.

Пропонуємо отримати курс лікувальної фізкультури, галотерапії (Соляна печера), грязелікування (Куяльницька грязь), парафіно-озокеритові аплікації,електоропроцедури (магнітотерапія, лазеротерапія, електрофорез, електороміостимуляція, Д’арсонвалізація), світлолікування, кисневі коктейлі.

Направлення дітей відбувається за попереднім погодженням, телефон для довідок: (0472) 55-12-81 Контактна особа: Людмила Ярославівна.

Обласний дитячий санаторій "Пролісок" Черкаської обласної ради вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай новорічні свята будуть радісними і щедрим та принесуть до оселі добробут, мир і злагоду. Хай 2021 рік буде роком дивовижних змін, нових можливостей і досягнень, наповнений яскравими подіями і фінансовими успіхами!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, достатку, щедрої вдачі та веселих свят!

Обласний дитячий санаторій "Пролісок" повідомляє Вас, що ми з 04.02.2021 відновили прийом дітей на санаторне  лікування. Всі бажаючі можуть зателефонувати в робочий час за номером (0472) 55-12-81. Бажаємо здоров'я!

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 19 грудня 2020 р. до 28 лютого 2021 р. лікувальний процес у закладі призупинений.

Комунальний заклад "Обласний дитячий санаторій "Пролісок" 
Черкаської обласної ради

Ліцензія: Серія АВ №554917

Контактна інформація:
18034, м.Черкаси, вул.Пахарів Хутір,буд.4
 тел.:    (0472)55-12-81
e-mail:    prolisok2013_@ukr.net

 

 

                                        Розробка сайту: ПП"ІС-ПРО ЧЕРКАСИ"Всі права збережено.

                                                2019 р.